Przyciemnianie szyb w Lubinie — atrakcyjna oferta na każdą kieszeń

Przyciemnianie szyb w aucie ma wiele zalet związanych zarówno z estetyką, jak i funkcjonalnością auta oraz wygodą pasażerów. Aby dało pożądane efekty, powinno jednak być wykonane profesjonalnie, przez doświadczonych detailerów. Sprawdź więc, dlaczego najlepiej przeprowadzić przyciemnienie szyb w Lubinie.

Jakie zalety ma przyciemnianie szyb w aucie?

Główną zaletą przyciemniania szyb w samochodzie jest ograniczenie promieniowania UV docierającego do wnętrza pojazdu. Ta z pozoru prosta kwestia ma liczne pozytywne konsekwencje dla użytkowników pojazdu.

Po pierwsze ograniczenie promieniowania UV przez przyciemnianie szyb sprawia, że kabina mniej się nagrzewa na słońcu. Doskonale wiemy, jak istotne jest to latem, kiedy w zaparkowanym samochodzie może być nawet kilkadziesiąt stopni Celsjusza! Oczywiście wolniej nagrzewające się wnętrze to również wydajniejsza praca klimatyzacji, a więc większa ekonomia korzystania z pojazdu.

Przyciemnienie szyb poprawia też wygodę pasażerów. Związane jest to nie tylko z komfortem termicznym, ale również z tym, że ostre słońce nie oślepia jadących na tylnej kanapie. Tę zaletę doceniają przede wszystkim rodzice, ponieważ długa ekspozycja maluchów na ostre promienie słoneczne może skończyć się nawet poważnymi poparzeniami ich delikatnej skóry.

Atutem przyciemniania szyb w samochodzie jest także zwiększenie prywatności. Przed wzrokiem przypadkowych osób chronione są nie tylko osoby, ale też przedmioty w bagażniku czy na tylnych siedzeniach.

Nie można też pominąć kwestii estetycznych. Przyciemnianie szyb dodaje pojazdom elegancji, ale wpływa też na wygląd wnętrza. Promieniowanie UV z czasem powoduje bowiem płowienie tapicerki. Przyciemnione szyby skutecznie przed tym chronią.

Kiedy i w jakim zakresie można przeprowadzić przyciemnianie szyb?

Przyciemnienie szyb ma wiele zalet, jednak przeprowadzić je można w ograniczonym zakresie. Regulują to przepisy, które mówią, że szyba przednia i przednie boczne muszą zapewniać przepuszczalność światła na poziomie nie mniejszym niż 70%. Kierowca musi bowiem mieć pełną widoczność w zakresie 180 stopni kąta widzenia. Oznacza to, że przyciemnianie szyb przednich jest zakazane.

Dozwolone jest zatem wyłącznie przyciemnianie szyb z tyłu i to w dowolnym zakresie, tj. nawet do 100% ograniczenia dostępu światła.

Przyciemnianie szyb w Lubinie — czemu warto zrobić to właśnie tutaj?

Obecnie przyciemnianie szyb w autach wykonuje się przede wszystkim nieinwazyjną metodą oklejania specjalnymi foliami. Taki zabieg nie wymaga wymontowania szyby, a specjalista jest w stanie zrobić to bardzo szybko.

Niezwykle istotna jest jednak precyzja i staranność. Folia musi być nałożona bardzo dokładnie, równo, bez zagięć, bąbli powietrza itd. Dlatego przyciemniane szyb najlepiej zlecić profesjonalistom, np. ze studia detailingowego Uscila w Lubinie.

Przyciemnienie szyb w Lubinie wykonywane jest z wykorzystaniem specjalistycznych folii przeciwsłonecznych. Zapewniają nie tylko doskonały wygląd pojazdu, ale również skutecznie blokują promieniowanie UV. Przyciemnianie szyb w Lubinie to zatem doskonałe efekty wizualne, jak i funkcjonalne.

Co istotne, Uscila zatrudnia wykwalifikowanych, doskonale przeszkolonych i doświadczonych fachowców. To gwarancja, że przyciemnianie szyb w Lubinie będzie wykonane dokładnie i terminowo, a efekty będą trwałe. Dobrze założona, wysokiej klasy folia jest bowiem mocna, doskonale przylega do szyby, jest odporna na warunki atmosferyczne i nie odkleja się. Dużym atutem jest także niska cena przyciemniania szyb w Lubinie.

Przyciemnianie szyb w Lubinie — cena

Cena przyciemniania szyb w samochodzie zależy od różnych czynników. Liczy się oczywiście ilość oklejanych szyb i ich wielkość (która zależy od modelu pojazdu), ale również rodzaj wykorzystywanej folii oraz marża salonu detailingowego.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, cena przyciemniania szyb w Lubinie jest niezwykle korzystna. Zaczyna się bowiem już od 400 zł netto. Uscila korzysta przy tym z wysokiej klasy folii o doskonałych właściwościach, a cały proces wykonywany jest przez specjalistów, z troską i dokładnością.

Trzeba jednak zaznaczyć, że konkretna cena przyciemnienia szyb w Lubinie zawsze wyliczana jest indywidualnie, w zależności od konkretnego przypadku, typu pojazdu i potrzeb jego właściciela.