Przyciemnianie szyb jako gwarancja wygody i bezpieczeństwa w Twoim samochodzie

Przyciemnianie szyb Lubin

Szyby (szczególnie przednia) są niezwykle istotne dla bezpieczeństwa na drodze. Przyciemniana szyba zapewni  także Twojemu pojazdowi wyjątkowy charakter i ładny wygląd oraz odpowiedni komfort jazdy. Folia przyciemniająca stanowi również ochronę samochodu przed promieniami UV i zabezpieczenie tapicerki przed płowieniem. Każdy materiał, który jest narażony i wystawiony na słońce po pewnym czasie blaknie,  co dotyczy także tapicerek samochodowych. Warto zwrócić się do profesjonalnego studia Uscila oferującego przyciemnianie szyb Lubin.

Rodzaje folii do przyciemniania szyb samochodowych

Przyciemnione szyby spełniają swoje zadanie, pod warunkiem, że są oklejone folią dobrej jakości. Serwisy autodetailingowe mają w swoich ofertach różne rodzaje folii. Różnią się one zazwyczaj stopniem przyciemniania orz innymi właściwosciami. Także na rynku jest ich dostępnych w wielu wersjach, przez co czasem podjęcie decyzji o zakupie może być trudne. Warto wybrać się do specjalistów od przyciemnienia szyb Lubin tkj. Studio Uscila, którego pracownicy doskonale znają się na detailingu i do każdego samochodu dopasują odpowiednią folię.

Rodzaje folii do przyciemnienia szyb:

  • Folie ceramiczne

Wykorzystywane w produkcji tego rodzaju folii nanocząsteczki ceramiczne zatrzymują zjawisko przenikania promieniowania UV do wnętrza pojazdu i redukują refleksy zewnętrzne. Folia ceramiczna doskonale przyciemnia szyby, ale nie zmienia ostrości barw i nie ogranicza widoczności.

  • Folie metalizowane

Tego typu folie do przyciemniania szyb zapewniają bardzo wysoki poziom zabezpieczenia wnętrza auta przed nagrzewaniem i światłem słonecznym. Odbijają 99% promieniowania UV i do 70% całkowitej energii słonecznej, dzięki czemu chronią osoby przebywające w aucie przed ryzykiem poparzeń słonecznych oraz  zapobiegają przebarwieniom tapicerki. Folia samochodowa metalizowana (i oklejona nią szyba) charakteryzuje się odpornością na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Folie tego typu zawierają cząsteczki metali nadające jej metalicznego blasku, przy równoczesnej redukcji refleksów. Wyższej jakości folie metalizowane obejmuje dożywotnia gwarancją producenta. Ten rodzaj folii jest najczęściej stosowany, ponieważ jest wysokiej jakości i jednocześnie w przystępnych cenach.

  • Folie niemetalizowane

Zaletą tych folii jest niska cena, brak odblasków i dość dobre zaciemnianie wnętrza samochodu. Są jednak mniej odporne na działanie czynników zewnętrznych niż folie metalizowane. Jej wadą jest szybkie blaknięcie i utrata właściwości ochronnych, dlatego jest obecnie rzadko używana.

  • Folie karbonowe

Są najdroższym typem folii, ponieważ zawierają na swojej powierzchni warstwę grafitu doskonale odbijającego promieniowanie UV. Takie rozwiązanie zapewnia dużą redukcję ciepła przedostającego się do wnętrza auta. Zwiększa to zdecydowanie komfort jazdy. Tego rodzaju folie nie blakną pod wpływem promieni słonecznych i są odporne na uszkodzenia. Nawet trudne warunki atmosferyczne nie stanowią dla nich zagrożenia. Folie karbonowe zachowują swoje właściwości przez wiele lat.

Przyciemnienie szyb Lubin - cena

Cena przyciemnienia szyb w aucie jest uwarunkowana wieloma czynnikami. Najważniejsze z nich to:

  • ilość oklejanych szyb i ich wielkość (która zależy od modelu pojazdu)
  • rodzaj wykorzystywanej folii 
  • marża salonu detailingowego.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, cena przyciemnienia szyb Lubin jest wyjątkowo atrakcyjna. W Studio Uscila wykorzystywane są wysokiej klasy folie o odpowiednich właściwościach, a cały proces wykonywany jest przez profesjonalistów dokładnie i zachowaniem procedur. Cena przyciemnienia szyb w Lubinie jest obliczana indywidualnie dla każdego klienta. Zależy od wielkości, typu pojazdu i potrzeb jego właściciela. Z uwagi na wszystkie te aspekty zadbamy o estetykę i bezpieczeństwo Twojego samochodu proponując korzystną dla Ciebie cenę.