Detailing - przewodnik dla początkujących, część 3: Szyby

Szyby (szczególnie przednia) są niezwykle ważne, dla każdego kierowcy. Muszą zapewnić bezpieczeństwo wszystkim osobom znajdującym się w Twoim samochodzie, w innych pojazdach czy też pieszym. Przednia szyba musi być idealnie czysta, aby wszystko co znajduje się na drodze, było widoczne. Dlatego oprócz korzystania ze zwykłego spryskiwacza i używania wycieraczek, ważne jest częste mycie szyb, aby dokładniej usunąć gromadzące się zabrudzenia.

Warto więc pójść o krok dalej i zapobiec zanieczyszczeniom, zanim się pojawią.  Nie musisz już spędzać długich godzin na żmudnym wycieraniu smug czy ptasich odchodów. Jeśli chcesz ułatwić sobie dbanie o czystość szyb, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Powłoki ochronne na szyby

Założymy na Twoje szyby specjalne powłoki. Pogoda już Cię nie zaskoczy, deszcz będzie spływał po nich, nie pozostawiając zaschniętych kropel. Zimą powłoka ułatwi rozmrażanie, możesz więc zapomnieć o ciągłym odśnieważaniu.

- Śliska i wodoodporna powłoka powoduje, że brud nie zatrzymuje się na niej, a woda natychmiast spływa nie zostawiając śladów. Skończy się też problem z insektami. Koniec z muchami rozgniecionymi na szybie!

- W naszej ofercie znajduje się zabezpieczenie szyby przedniej, wszystkich szyb, lusterek lusterek zewnętrznych oraz panoramicznego dachu.

Przyciemnianie szyb Lubin

Dark look nie tylko nada Twojemu autu wyjątkowego charakteru i ładnego wyglądu, ale także  zapewni odpowiedni komfort podróży oraz większe poczucie bezpieczeństwa. Jednak folia przeciwsłoneczna nie tylko zdobi, ale również chroni samochód przed promieniami UV i zabezpiecza tapicerkę przed płowieniem. Każdy materiał przy dłuższej ekspozycji na słońce po pewnym czasie blaknie i nie wygląda już tak efektownie, jak wcześniej. Dotyczy to również tapicerki. 

Przyciemnianie szyb - cena

Cena przyciemniania szyb w aucie zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich są:

- ilość oklejanych szyb i ich wielkość (która zależy od modelu pojazdu)
- rodzaj wykorzystywanej folii 
- marża salonu detailingowego.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, cena przyciemniania szyb w Lubinie jest wyjątkowo korzystna. Uscila korzysta przy tym z wysokiej klasy folii o doskonałych właściwościach, a cały proces wykonywany jest przez specjalistów niezwykle dokładnie.

Oczywiście konkretna cena przyciemnienia szyb w Lubinie zawsze wyliczana jest indywidualnie. Zależy od konkretnego przypadku, typu pojazdu i potrzeb jego właściciela.

Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, zadbamy o Twoje szyby i zaproponujemy przystępną dla Ciebie cenę, a Twój samochód będzie czysty i bezpieczny.

Czyste szyby w trosce o piękny i bezpieczny samochód z Uscila Auto Detailing 

Dbając o wygląd i bezpieczeństwo samochodów w Uscila Auto Detailing Lubin  oferujemy kwalifikowane usługi oklejanie szyb. Wykorzystujemy oba rodzaje folii: ochronną - hydrofobową oraz przyciemniającą. Ważne jest zarówno zabezpieczenie przed brudem, wilgocią, jak i przed słońcem. Szyba w Twoim samochodzie będzie przejrzysta w każdą pogodę, o każdej porze roku. 

Używamy najwyższej jakości preparatów, dzięki którym masz pewność, że jazda jest przyjemna i bezpieczna. Gwarantujemy, że efekt gruntownego detailingu będzie dla Ciebie spektakularny i olśniewający. U nas odkryjesz niezwykłe możliwości pielęgnacji szyb w Twoim samochodzie.